Witamy na stronie internetowej projektu Czysta Gmina
dzisiaj jest: 23 lipca 2024
Kontakt Rejestracja

O nas

Firma ARISCO istnieje na rynku informatycznym od 1989 roku. Jesteśmy producentem oraz dostawcą kompleksowych rozwiązań informatycznych dla jednostek administracji publicznej, samorządowej oraz sektora biznesowego.

Dzięki wieloletniej praktyce i doświadczeniu stworzyliśmy oprogramowanie komputerowe doskonale przystosowane do oczekiwań sektora administracji budżetowej i samorządowej, który stanowi dominującą większość spośród naszych klientów.

Podstawowym celem przyświecającym firmie ARISCO  przy tworzeniu oprogramowania oraz serwisów jest dążenie do opracowywania profesjonalnych rozwiązań informatycznych, w pełni dostosowanych do wymogów stawianych przez ustawodawcę.

Dowodem naszej dobrej pozycji na rynku usług informatycznych jest stale powiększająca się liczba zadowolonych klientów. System Karty Stałego Klienta, związany z aktualizacją oprogramowania i oparty na dobrowolnych opłatach, świadczy o naszym partnerskim stosunku do klienta i daje gwarancję pełnej satysfakcji z pracy na naszych systemach.