Cykl prezentacji systemu GOMiG – Odpady Wrzesień / Październik 2012

Zapraszamy Państwa do wzięcia udziału w bezpłatnej prezentacji systemu GOMiG – Odpady wspierającego wydziały komunalne w realizacji zadań wynikających ze znowelizowanej ustawy o utrzymaniu czystości i porządku w gminie.

 

Wielkimi krokami zbliża się ustawowy termin (1 lipca 2013r.) obowiązywania nowego systemu gospodarki odpadami w gminach. Ze względu na zakres zmian przewidzianych literą prawa niezbędnym pozostaje wdrożenie specjalistycznego oprogramowania, realizującego harmonogram wszystkich obowiązków wynikających z ustawy o utrzymaniu czystości i porządku w gminie. Prawidłowe zarządzanie gospodarką odpadami, wymaga podejścia w sposób kompleksowy, ze szczególnym uwzględnieniem poniższych zagadnień:

 

  • - przygotowanie ewidencji nieruchomości zamieszkałych, niezamieszkałych oraz mieszanych, wytwarzających odpady komunalne,

  • - prowadzenie rejestru działalności regulowanej,

  • - ewidencja sprawozdawczości od przedsiębiorców oraz dla urzędu marszałkowskiego,

  • - ewidencja deklaracji od właścicieli o opłacie za gospodarowanie odpadami,

  • - podział gminy na sektory,

  • - wymiar oraz naliczenie opłaty śmieciowej,

  • - ewidencja odpłatności od właścicieli za gospodarowanie odpadami,

  • - kontrola oraz windykacja należności.

 

Udział w prezentacji jest bezpłatny. Jedynym warunkiem koniecznym do wzięcia w nim udziału jest przesłanie do naszej firmy wypełnionego formularza rejestracyjnego. W załącznikach znajdują się formularz rejestracyjny oraz dokładny wykaz terminów i miejsc spotkań.
Liczymy, że bogata oferta miejsc i terminów prezentacji oraz ważność tematu ułatwią Państwu podjęcie decyzji o uczestnictwie.
W celu uzyskania dodatkowych informacji prosimy o kontakt telefoniczny z działem sprzedaży pod numerem telefonu (042) 648-03-20 lub mailowy sprzedaz@arisco.pl.

 Załączniki:

1 - Prezentacja GOMiG Odpady - pismo przewodnie.pdf
2 - Prezentacja GOMiG Odpady - formularz zgłoszeniowy.pdf
3 - Prezentacja GOMiG Odpady - miejsca prezentacji.pdf
powrót
Copyright 2013 Arisco Sp. z o. o.
Licznik odwiedzin 109551